2-Zaman Mekan Kişi Olay

Zaman meakn kişi olay. Bir öyküde olması gereken 4 şey. Ve bir ilişkide araya girmesi sorun teşkil eden şeyler. Birlikte bir kaç kez çay içtikten sonra ikimizdede alışkanlık haline geldi bu durum. Önceleri bir iki tenefüs,öğle araları,bütün gün ve bütün akşam.. Çok muhabbet tez ayrılık mı getirir kıskançlık ve haset mi bilemem. İşte kişi faktörü. Buna yine değinirim. Kış'ı severim yazın doğmama rağmen. O benden gittiğindede sapıkça soğukta otururdum mont giymeden sanki gelecekmiş gibi. Beni ısıtacakmış gibi.Vay canına gerçekten saplantılıymışım. "Sınırları zorlayan hep bendim. Tanrım bazen keşke benimle tanışmasaydı diyorum." diye bir replik vardı. Bana Onu hatırlatan78578356. replik.

Bir gün bizim olarak gördüğüm mekanda ""Bir şeyler yanlış tamam mı? Ama ne bilmiyorum" diye bağırmıştım. Ve o çok sevdğim ciddi bakışını takınıp "Zaman yanlış. Zaman.." demişti. İlişkimizin zamanlı kısmı. Kalanlar kişiler ve olay. Zaten düğümlenen kısımda burada başlıyor.

hayatım boyunca hiç bir zaman dedikodum çıkacak bir şey yapmadım. Aşık olunan değil arkadaş olunan kızdım genelde. Bu yüzden pek bağlanmadım erkeklere. Bir şeyler hissettim evet ama bilerek olmayacak tiplere hissettim. Evet insan kime aşık olacağını seçemez. Zaten onlar minik eğlencelerdi. Oysa Alfred hiç aklımda yokken bir anda hayatım oldu.

Uyumlu biri sayılmam pek. Ve çirkeflik yaparım düzenim bozulduğunda. Ama bu kez "sizin çıktığınızı söylüyorlar" dendiğinde bana,kimseye itiraf edemeden "inşallah" dedim ve kendimden deli gibi utandım. ensest ilişkiyi savunmuyorum  ben onu abim olarak görmedim hiç bir zaman. Ama bana uzaktı ve yakınında olmak için kabullendim bunu. Nitekim "sen ona aşıksın" diyenlere ağır tepkiler veriyordum ama her gece dua ediyordum beni sevsin diye. Ta ki beni görmediğini farkettiğim zamana kadar.

"Hakkımızda çok konuşuluyor, benim sarsılmaması gereken bir popülaritem var" Diğer bir dönüm cümlemde bu işte. Belki o zamanlar gereksiz atar yapmıştım ama geri dönme imkanım olsa yine aynı şeyi yapardım. Yapmayacağım tek şey karşısında ağlamak olurdu sanırım. Ne olursa olsun ağlamazdım. Ve o defterleri.. Bitirmeden vermezdim.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !